Oliven Hakkında

OLIVEN CATERING, 36 yıllık bilgi birikimi ile İTOSB’da tamamı 3500 m alanda kendi yemek fabrikasında son teknoloji ile donatılan modern tesisinde kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alan, konusunda uzmanlaşmış üst yönetim ve çalışan personelinin iş tecrübesiyle yüksek standartlı hizmet talebine cevap verebilecek şekilde yemek hizmeti sunar.

Hizmetlerimiz
Yerinde Yemek Üretimi

Oliven, işverenin gerekli altyapı ve fiziki koşullara sahip mutfağında Türkiye'nin her noktasına, yerinde üretim yöntemi ile hizmet verebilmektedir.

Taşıma Yemek

Gıda Mühendislerimiz tarafından Kalori hesabı yapılarak müşteri istek ve taleplerine göre aylık olarak hazırlanan Mönüler, son teknoloji ile olan tesisimizde

Özel Gün

Oliven Yemek Olarak yemek hizmeti sunduğumuz firmalarda anlaşmamıza göre farkındalık yaratabilme adına Açık Büfe, Yöresel gün gibi Organizasyonlar

90
+

Mutlu Müşteri

9500
+

Günlük Yemek Üretimi

110
+

Çalışan

Referanlarımız
images
Teklif Formu

Toplu yemek hizmeti için talep ettiğiniz teklifler ve cazip alternatifler en kısa sürede satış uzmanlarımız tarafından hazırlanıp sizlere iletilecektir. Teklif talebinizi mesaj panelinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.